24h Pogotowie Elektryczne dla Firm

usuwanie awarii elektrycznych w Legnicy i okolicy

+48 793-012-669

Ikona flagi angielskiej

Responsive image

O firmie

Nasza firma powstała w 2007r. Wykonujemy tylko i wyłącznie instalacje elektryczne w mieszkaniach, klatkach schodowych – WLZ, halach przemysłowych, domkach. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu pogotowia elektrycznego 24/7, a w tym: usuwanie usterek, awarii, napraw, przeglądów, utrzymania ruchu, podłączanie płyt indukcyjnych, wymiana gniazd i tablic elektrycznych, zabezpieczenie silników itp. Świadczymy również usługi z zakresu pomiarów elektrycznych niezbędnych do oddania instalacji do eksploatacji oraz obowiązkowych przeglądów rocznych i 5-letnich.

Naszą ofertę kierujemy do firm i klientów indywidualnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt wraz z aktualnymi certyfikatami badań, niezbędne kwalifikacje Dozoru „D” oraz Eksploatacji „E” do wykonywania prac elektro-instalacyjnych i kontrolno pomiarowych. Każdego klienta traktujemy poważnie i zawsze staramy się pomóc w przypadku problemów technicznych czy prawnych. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji, wystawiamy faktury VAT.

Kontakt Elektryk Legnica

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy elektryka?

Skontaktuj się z nami

Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową obsługę oraz terminowe wykonanie zleceń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do wykonywania naszej pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się pomóc. Nasze usługi elektryczne objęte są gwarancją. Jeżeli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy i wykonamy bezpłatną wycenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, również w weekendy. Świadczymy usługi w Legnicy i okolicznych miejscowościach. Cenimy sobie jakość i profesjonalne rozwiązania.

Sprawdź ofertę naszych akumulatorów litowych Elektryk Legnica - Akumulator Litowy